Çubuklu Oda Kokuları

Çubuklu Oda Kokuları

Bulunduğumuz alanlarda (evimizin odaları, ofislerimiz, spa odaları gibi ) özel hissetmek veya daha iyi konsantre olabilmek için alanı kokulandırmayı tercih ederiz. Şüphesiz ki bu tercihleri en iyi karşılayan ürünlerden biride çubuklu oda kokularıdır.

Şu an geldiğimiz noktada piyasada bu isim adı altında birçok ürün karşımıza çıkıyor. Koku çeşitleri olduğu kadar kalite çeşitleri de olduğunu bilmemiz gerekiyor. Güzel kokular almak isteriz ama bunun mümkün olduğunca sağlıklı olanlarını tercih etmek kendi yararımızadır. Dodo Koku Kozmetik  olarak bizim de hedefimiz hoş kokular ile birlikte sağlıklı kokular üretmek, kaliteli esanslar kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

Çubuklu oda kokuları ülkemizde ve tüm dünyada kullanımı artarak devam eden, neredeyse tüm iç mekanlarda kullanılmakta olan bir üründür. Etrafa yayılan esans ile ortamın havasını tazeler. Arzu edilen her mekanda kullanılabilir. Ev, mağaza, otel odaları, banyolar, spa ve masaj salonları, lokantalar vb. İster bambu ister fiber olsun çubuklar difüzör görevini görür ve esansın alana yayılmasını sağlar. Çubukların mutlaka ters yüz edilmesi gerekir.  Çubuklar esansı iyice emdikten sonra koku daha net şekilde duyulur. Genellikle 100 ml lik oda kokusu şişesi için 5 veya 6 çubuk önerilmektedir. Şişe ml i arttıkça çubuk sayısı da orantılı olarak artmalıdır. Daha çok çubuk daha fazla koku yayılımı demektir. Tercih edilen koku duyma isteğine göre çubuk sayısı arttırılabilir veya eksiltilebilir.Çubuklu oda kokuları görsel manada da evinize, ofisinize, mağazanıza şıklık katan bir üründür. Çeşitli şişe seçeneklerinden siz de kendi mekanınızın dekoruna uygun olan bir çubuklu oda kokusu seçebilirsiniz. Koku seçiminde de mekanın enerjisine göre tercih yapmak önemlidir. Örneğin yatak odanızda lavanta gibi sakinlik ve huzur veren bir koku tercih ederken çalışma alanınızda enerji veren narenciye kokularını tercih edebilirsiniz.

Paylaş: